Kosmetika Kolin - naše služby - IPL Laser
úvodní stránka naše služby kosmetika kontakt fotogalerie ceník řasy

IPL Laser

... neboli Intenzivní pulsní světlo

IPL Laser - z anglického "Intense Pulsed Light" označuje přístroje pracující na principu světelného výboje. IPL výboj odlišný od laseru je vstřebán cílovou tkání. Dojde ke změně světelné energie na teplo, to vytvoří požadovaný efekt (např. trvalé odstranění chloupku - epilaci).

IPL Laser exceluje při rejuvenaci kůže, odstranění pigmentové nerovnoměrnosti a pih, odstranění drobných žilek. Výborné výsledky má při "epilaci" i léčbě zarudnutí. Všechna tato ošetření IPL mohou být provedena okamžitě a rychle.

  • FOTOEPILACE - TRVALÉ ODSTRANĚNÍ CHLOUPKŮ
    Fotoepilací lze zbavit tělo trvale chloupků s úspěšností až 95%. Je možné ji provádět na celém těle (ruce, lýtka, stehna, nohy, ramena, záda, prsa, břicho, třísla, ret, tváře, brada, apod.). Ošetření je nutné několikrát (5-7x) opakovat, jelikož chloupky rostou v různých fázích. Fotoepilaci je nejúčinnější provádět v období růstu. Díky několika sezením se ošetří chloupky, které byly při předchozích sezeních v období klidu. Zbývající chloupky postupně slábnou, až jsou téměř neviditelné.
  • FOTOREJUVENACE - VYHLAZENÍ DROBNÝCH VRÁSEK A VYPNUTÍ PLETI
    Fotorejuvenace je termální narušení kolagenu v kůži. V kůži následně dochází k aktivaci procesu hojení rány, začíná uvolňování látek, které působí na regeneraci všech kožních buněk. Tímto způsobem se povzbuzují k činnosti buňky, které vytváření nová kolagenní vlákna. Tak je způsobeno zvýšení pružnosti a pevnosti kůže. Dalšími výsledky fotorejuvenace je zlepšení kvality kožního povrchu, vymizení pigmentových skvrn a rozšířených žilek, vyplnění drobných jizev a hlavně vyhlazení vrásek způsobených nepříznivým účinkem slunečního záření.

(C)2008 GENIUMDOT.NET